SPEELLIJST

wo 21 sep

Amsterdam

  • Betty Asfalt Complex
  • 20:30 uur
do 22 sep

Velsen-Noord

  • Strandpaviljoen Aloha
  • 20:30 uur
vr 30 sep

Wormer

  • Theater De Kaasfabriek
  • 20:15 uur
za 01 okt

Heemstede

  • Theater De Luifel
  • 20:15 uur
vr 07 okt

Amsterdam

  • VU Cultuurcentrum Griffioen
  • 20:00 uur
za 15 okt

Abcoude

  • Stichting Ab-Art Abcoude
  • 20:15 uur
wo 02 nov

Woerden

  • Het Klooster | Theater
  • 20:15 uur
za 12 nov

Apeldoorn

  • Theater & Congres Orpheus
  • 20:00 uur
wo 16 nov

Purmerend

  • Theater de Purmaryn
  • 20:15 uur
vr 18 nov

Houten

  • Theater aan de Slinger
  • 20:15 uur
di 22 nov

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
wo 23 nov

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
do 24 nov

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
vr 25 nov

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
za 26 nov

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
do 15 dec

Kampen

  • Stadsgehoorzaal Kampen
  • 20:15 uur
za 17 dec

Spijkenisse

  • Theater De Stoep
  • 20:30 uur
do 22 dec

Leeuwarden

  • Stadsschouwburg de Harmonie
  • 20:30 uur
vr 23 dec

Almere

  • Kunstlinie Almere Flevoland
  • 20:30 uur
za 14 jan

Nigtevecht

  • Dorpshuis Nigtevecht
  • 20:30 uur
za 21 jan

Oostzaan

  • St. Theater de KunstGreep
  • 20:30 uur
do 26 jan

Amstelveen

  • Schouwburg Amstelveen
  • 20:30 uur
za 04 feb

Helmond

  • Theater het Speelhuis
  • 20:15 uur
wo 08 feb

Naaldwijk

  • WestlandTheater de Naald
  • 20:15 uur
za 18 feb

Amersfoort

  • Theater/Congresc. de Flint
  • 20:15 uur
do 02 mrt

Middelburg

  • Schouwburg Middelburg
  • 20:00 uur
vr 03 mrt

Hendrik Ido Ambacht

  • CC Cascade
  • 20:15 uur
za 04 mrt

Den Helder

  • Theater De Kampanje
  • 20:30 uur
vr 10 mrt

Tiel

  • Schouwburg Agnietenhof
  • 20:00 uur
za 11 mrt

Bergeijk

  • Theater De Kattendans
  • 20:15 uur
vr 17 mrt

Doetinchem

  • Schouwburg Amphion
  • 20:30 uur
wo 22 mrt

Maastricht

  • Theater aan het Vrijthof
  • 20:30 uur
do 23 mrt

Amsterdam

  • VU Cultuurcentrum Griffioen
  • 20:00 uur
vr 24 mrt

Alkmaar

  • TAQA Theater De Vest
  • 20:30 uur
do 30 mrt

Heerlen

  • Parkstad Limburg Theaters
  • 20:30 uur
za 01 apr

Dordrecht

  • Schouwburg Kunstmin
  • 20:30 uur
do 06 apr

Barendrecht

  • Theater Het Kruispunt
  • 20:15 uur
wo 12 apr

Wageningen

  • Theater Junushoff
  • 20:30 uur
vr 14 apr

Winterswijk

  • Theater de Storm
  • 20:30 uur
wo 19 apr

Rotterdam

  • Theater Zuidplein
  • 20:00 uur
do 20 apr

Nijmegen

  • Stadsschouwburg en De Vereeniging
  • 20:00 uur
vr 28 apr

Heerhugowaard

  • Cool kunst en cultuur
  • 20:15 uur
wo 10 mei

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
do 11 mei

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur
vr 12 mei

Amsterdam

  • De Kleine Komedie
  • 20:15 uur


VERSE FILMPJES

LE PETIT ARCHIVE